Skien OK arrangerer klubbtur til Danmark 9.-12. mars

Hei alle medlemmer i Skien OK

Da nærmer det seg tiden vårens høydepunkt for mange av våre medlemmer;  klubbtur til Danmark, hvor vi deltar på Nordjysk 2-dages. I år foregår arrangementet på vest-Jylland, ved Svinkløv klitplantasje, med felles overnatting i Blokhus.

Turen passer for alle aldre og nivåer, og er en fin måte å bli kjent med klubbens medlemmer. Vi oppfordrer gamle og nye medlemmer til å bli med på turen. Alle nye får hjelp og opplæring. Dersom du trenger hjelp til påmelding, eller har spørsmål, kontakt en av oss i komiteen.

Vi har holdt av 45 plasser på båten og i ferieleiligheter, så her er det førstemann til mølla som gjelder.

Full innbydelse ligger i Eventor :https://eventor.orientering.no/Activities/Show/4907
Her gjøres også påmelding til turen.
NB! Påmeldingsfrist er 29/1.
Hvis du har spørsmål: kontakt turkomiteen v/Grete 97012415 eller Turid 90731867

Comments are closed.